Çevre sorunları için birlikte mücadele edelim

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu CHP Ankara İl Başkanı Av. Necati Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çevre sorunları konusunda yaptıkları çalışmaları aktaran Başkan Bozoğlu, ‘Gerek 3. Havalimanı gerek Gaziemir, Atatürk Orman Çiftliği gibi çevre katliamlarının yaşandığı her bölgeyi gündeme taşımaya çalışıyoruz’ dedi. Ankara Çayı’nda yaptırdıkları analizin ayrıntılarını da anlatan Bozoğlu, şöyle devam etti:

IMG_1773

Çevre sorunları için birlikte mücadele edelim yazısına devam et

KINACI: 26 BÖLGE İÇİN HAVZA YÖNETİM PLANI HAZIRLADIK

Bozoğlu ve Tekindor, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Kınacı`yı ziyaret etti

sugnlmd2

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Cumali Kınacı, ÇMO Yönetim Kurulu Başkanı Bozoğlu ve Sayman Tekindor ile görüşmesinde, 26 havza için yönetim planı hazırladıklarını söyledi.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baran Bozoğlu ve Sayman Gökşin Tekindor, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Kınacı‘yı makamında ziyaret etti. Son günlerde yaşanan kuraklık ve su sorunları üzerinde düşüncelerini aktaran Bozoğlu, su yönetimi ve su politikası hakkında kapsamlı bir etkinlik planlamak istediklerini anlattı.

KINACI: 26 BÖLGE İÇİN HAVZA YÖNETİM PLANI HAZIRLADIK yazısına devam et

AYTO Başkanı Ülken’den ziyaret

Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken, ÇMO Başkanı ile görüştü

aydi_TOB

Aynı zamanda çevre mühendisi olan AYTO Başkanı, güncel çevre sorunlarını konuşmak ve görüş alışverişinde bulunmak amacıyla TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu ile bir araya geldi.

AYTO Başkanı Ülken’den ziyaret yazısına devam et

KADRO ALANLAR AÇIKTA KALAN MESLEKTAŞLARINI UNUTMAMALI

Çevre Mühendisleri Sevinç ve Çoban ÇMO Başkanı Bozoğlu’nu ziyaret etti

IMG_1736

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, çevre mühendisleri Gökhan Sevinç ve Yusuf  Çoban’ın ziyaretinde, ‘Kamuda çalışmaya başlayan çevre mühendisi arkadaşlarımız, açıkta kalan meslektaşlarını unutmamalı’ dedi.

KADRO ALANLAR AÇIKTA KALAN MESLEKTAŞLARINI UNUTMAMALI yazısına devam et

‘Çevre sorunlarında birlikte mücadele edelim’

ÇMO Başkanı Baran Bozoğlu, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’i ziyaretinde, çevre sorunları ile birlikte mücadele etme önerisinde bulundu.

IMG_1693

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Bozoğlu, CHP Genel Sekreteri Tekin’i makamında ziyaret etti. Oda’nın çalışmalarını ve teşkilatlanmasını anlatan ÇMO Başkanı, yaşanan çevre sorunları konusundaki çalışmalarını da paylaştı. ‘Çevre sorunlarında birlikte mücadele edelim’ yazısına devam et

‘ULAŞTIRMA BAKANLIĞI PROJELERİNDE ÇEVREYE DAHA DUYARLI OLMALI’

ÇMO Başkanı Baran Bozoğlu, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Feridun Bilgin’i ziyaret etti

mustesar1

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Feridun Bilgin’i ziyaretinde, büyük projeler hakkında önceden bilgi sahibi olmak istediklerini söyledi. ‘ULAŞTIRMA BAKANLIĞI PROJELERİNDE ÇEVREYE DAHA DUYARLI OLMALI’ yazısına devam et

PLANA GÖRE PROJE DEĞİL PROJEYE GÖRE PLAN’

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Eptisa Mühendislik AB proje sorumlusu Çevre Mühendisi Burcu Aras’ın ziyaretinde, bugüne kadarki projelerde çevrenin dikkate alınmadığını belirterek, ‘Plana göre proje değil projeye göre plan yapılıyor’ dedi

epsta

PLANA GÖRE PROJE DEĞİL PROJEYE GÖRE PLAN’ yazısına devam et