ÇMO Başkanı Mersin’de düzenlenen törene katıldı

TMMOB Çevre Mühendisleri Genel Başkanı Baran Bozoğlu, Mersin Temsilciliğinin düzenlediği meslekte onur yılı plaket törenine katılmak üzere Mersin`e gitti.

Mersin Temsilcisi Zehra Korkmaz`ın açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen ÇMO Başkanı, meslekte onlu yıllarını dolduran meslektaşlarını kutlayarak, ‘Meslektaşlarımızı bir araya getiren değerli başkan Zehra Korkmaz‘a ve temsilcilik yönetimimize teşekkür ediyorum. Ailemiz güçlenerek büyüyor. Dayanışmaya en çok ihtiyacımız olan dönemde Adana Şube Başkanımız Kenan Doğan ve yönetim kurulunun da katılımı çok anlamlıydı` dedi.

Konuşmaların ardından, meslekte 10, 15, 20, 25 ve 30 yılını dolduran çevre mühendislerine meslekte onur plaketleri sunuldu.

Törene, Mersin Üniversitesi Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Barış Buldum, Mühendislik Fakültesi Dekanı Ali Akdağlı,  Çevre Mühendisliği Bölüm Başkan Ali Ünyayar ve Bölüm öğretim üyeleri, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan,  Mersin Tarsus OSB Yönetim kurulu üyeleri, TMMOB Mersin İKK Sekreteri Seyfettin Atar ile meslek odaları başkanları katıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir